Palou Romillo, Bartomeu

Tornar al llistat

Campanet, 05/06/1931
Prev. 20/06/1965
Def. 00/00/0000
Començà l’exercici del ministeri com Vicari en la parròquia de Sant Domingo (Inca) (11.09.1965-10.06.1972). De 1972 a 1976 fou el Vicari in Capite de Galilea. De 1976 a 1991 Rector de Costitx, tenint cura d’edificar unes noves teulades pel temple parroquial. De 1991 a 1997 Vicari de sa Pobla. De 1997 a 1999 Rector de la parròquia de Caimari, donant una ma a la parròquia de Sa Pobla, fins que el 2006 es retirà a Campanet, ajudant al Rector de la vila.