Palou Jaume, Josep

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1853
Prev. 01/01/1880
Def. 15/03/1923
Fou ordenat prevere el 1880. Exercí el ministeri a la Seu, ajudant en les coses que eren necessàries. Dia 01.06.1913 fou nomenat Vicari de la Seu. AC 1612. Darder P0049.