Palou Guillot, Ignasi

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1851
Prev. 01/01/1885
Def. 18/01/1907
Fou ordenat prevere com membre de la Companyia de Jesús el 1885. Dia 28.12.1893 va fer son Títol de Patrimoni. L’any 1895 deixà la Companyia i dia 01.12.1895 rebé el nomenament de Vicari de la parròquia de Sant Miquel, on hi romangué fins a la mort. BOBM 1907, 63. Darder P0047.