Palmer Mieres, Antoni

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1864
Prev. 21/12/1889
Def. 00/00/0000
Començats els estudis eclesiàstics feia Títol de Patrimoni dia 01.11.1886 i fou ordenat prevere dia 21.12.1889. De 1902 a 1914 fou Vicari de Campanet, essent nomenat Notari Eclesiàstic de l’Arxiprestat el 1906. Darder Q0033.