Oliver Morey, Guillem

Tornar al llistat

Manacor, 01/01/1839
Prev. 26/12/1864
Def. 30/11/1906
Fou ordenat prevere dia 26.12.1864 Dia 15.07.1861 havia fet Títol de Patrimoni. Exercí el ministeri a Alaró 1866-1869; De 1869 a 1893 fou Vicari de Manacor, passà com Vicari a Santa Creu on hi romangué de 1893-1900. Retornà a Manacor. BOBM 1906, 228.