Oliver Morey, Gaspar

Tornar al llistat

Manacor, 01/01/1850
Prev. 10/06/1876
Def. 21/11/1919
Fou ordenat prevere dia 10.06.1876. Dia 21.01.1874 havia fet Títol de Patrimoni. Començà l’exercici ministerial servint la feligresia manacorina fins que dia 06.05.1886 passà com Vicari a Sant Llorenç des Cardessar fins que dia 12.09.1888 que retornà a Manacor per ocupar la Vicaria que havia deixat buida Mn. Alcover com Vicari. BOBM 1906, 224. Darder O0107.