Oliver Ballester, Gabriel

Tornar al llistat

Sóller, 01/01/1847
Prev. 21/12/1872
Def. 03/03/1913
Fou ordenat prevere dia 21.12.1872. Dia 23.06.1870 va fer Títol de Patrimoni. De 1874 a 1887 fou el Vicari de Sóller, seguint al servei d’aquella feligresia fins a la mort. BOBM 1913, 90. Darder O0066.