Moreno Bernat, Toni

Tornar al llistat

Palma, 22/08/1968
Prev. 11/01/2015
Def. 00/00/0000
Diaca permanent de la nostra Església, nasqué a Palma i fou ordenat Diaca 11.01.2015 i començà dedicant-se a la Delegació Diocesana d’Ensenyament i treballs pastorals en Centres d’Església, mentre litúrgicament oficiava en la parròquia de Santa Catalina Tomàs. Dia 16.08.2017 fou destinat a l’Arxiprestat de Miramar Vall de Sóller. El 2019 ha estat enviat al Santuari de Lluc. BOBM 2015, 21; 2016, 384; 2017, 350.