Morey Martorell, Bartomeu

Tornar al llistat

Puigpunyent, 07/01/1907
Prev. 14/06/1930
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere dia 14.06.1930. Dia 08.08.1930 fou nomenat Notari de l’Arxiprestat de Puigpunyent.. Dia 24.03.1931 Vicari d’Estellencs. Dia 15.12.1933 Vicari in Capite de Galilea, on hi restà fins el 1941, que passà de Vicari a la parròquia de sant Jaume, i el 1948 fou nomenat Vicari de l’Hospital General. Darder M0756.