Muñoz Santiago, Francisco

Tornar al llistat

Genave, 19/06/1939
Prev. 29/07/1965
Def. 00/00/0000
Prev. 29.07.1965 com MSSCC l’any 1975 passà al clergat diocesà, esmerçant els anys en l’ensenyamnet i ajudant a les tasques parroquials a diferents parròquies de Palma. De 1975 a 1979 fou Rector de Sa Vileta. 07.09.1979 fou nomenat Vicari de santa Eulàlia. Dia 14.05.1993 fou nomenat capellà de la residència de Sa Nostra.