Montserrat Huguet, Francesc

Tornar al llistat

Felanitx, 07/01/1875
Prev. 21/09/1901
Def. 22/03/1944
Fou ordenat prevere dia 21.09.1901. Restant Adscrit a la parròquia felanitxera tingué cura de les feligresies de Porto Colom, Son Negre i Convent de Felanitx. De 1914 a 1918 fou Vicari in Capite de Cas Concos, on construí el Cementiri i la Casa Rectoral. Té un carrer dedicat a Cas Concos. BOBM 1944, 114. Darder M0638. Rosselló VIII, 334.