Montero Polo, Manuel Antoni

Tornar al llistat

Palma, 28/04/1965
Prev. 21/04/1996
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere en la parròquia d’Andratx dia 21.04.1996 i allà començà l’execici del ministeri. Dia 03.10.1996 fou nomenat rector de Campanet i Moscari, on hi resta fins el 2003. De 2003 a 2008 fou Vicari a Sant Josep Obrer, el 2009 Vicari de l’Encarnació. 2011-2014 Rector de Santa Maria del Camí, per passar com Vicari en la parròquia de Sant Sebastià i Beat Ramon Llull. L’any 2018 fou nomenat Administrador Parroquial de Petra.