Alomar i Canyelles, Antoni Ignasi
  Palma, 25-12-1956
  Prev. 09-07-1983
  Def. ???
  Neix a Palma dia 25.12.1956, començà els estudis eclesiàstics al Seminari de Mallorca, però les acabà al Seminari de Cuenca i allà fou ordenat prevere el 09.07.1983, quedant incardinat a aquella Església, exercint-hi el ministeri fins que passà a la Diòcesi castrense, on ha servit fins l’any 2015, que passant a la jubilació, entrà a l’Oratori de sant Felip Neri de Palma.