Alemany i Fleixes, Josep
  Andratx, 20-01-1884
  Prev. 18-09-1909
  Def. 16-03-1934
  Féu títol de Patrimoni dia 06.07.1908. Passà a exercir el ministeri a Puigpunyent fins l’any 1912, que passà de Vicari in Capite de S’Esgleieta. Morint a S’Arracó dia 16.03.1934 BOBM 1934 pàg. 121. BOBM 1907, 310, 311, 312; 1908, 300; 1909, 136, 207; 1912, 364; 1013, 45, 179;