Armajach i Cabrer, Lluís
  Palma, 08-06-1909
  Prev. 06-06-1936
  Def. 13-01-1985
  Fou ordenat prevere el 06.06.1936, començant a exercir el ministeri com Vicari de la parròquia de Puigpunynent. El 1942 Ecònom d’Estellencs L’any 1946 fou nomenat Ecònom d’Establiments, on morí dia 13.01.1985 BOBM 1985 pàg. 42.