Bibiloni i Oliver, Miquel
  Santa Eugènia, 1881
  Prev. 20-09-1907
  Def. 22-04-1913
  Fou ordenat prevere dia 20.09.1907. Dia 02.07.1906 féu títol de Patrimoni. Fou nomenat Vicari d’Orient el mateix any. L’any 1910 Vicari de S’Indioteria. Moría dia 22.04.1913 als 32 anys. BOBM 1913, 142; BOBM 19056, 175, 177; 1906, 180; 1907, 90, 312; 1908, 209; 1910, 330.