Bestard i Sabater, Gaspar
  Son Sardina, 30-09-1867
  Prev. 23-09-1893
  Def. 27-03-1940
  Havia fet tÝtol de Patrimoni dia 24.01.1893. ComenšÓ lĺexercici del ministeri com Vicari de Puigpunynet. De 1897 a 1902 Vicari in Capite de Moscari. 1902-1903 Vicari in Capite de Consell. De 1903 a 1935 Vicari de la parr˛quia de Santa EulÓlia (Palma). Moria el 27.03.1940 pÓg. 144. BOBM 1887, 438; 1889, 164; 1893, 172, 288; 1894, 96; 1897, 312; 1902, 268; 1909, 211; 1913, 45. Jaume-Ordinas Parr˛quia de Consell 72-80.