Bennàssar i Palmer, Antoni
  Palma, 19-09-1900
  Prev. 02-06-1928
  Def. 10-12-1975
  Neix a Palma el 19.09.1900 acabats el estudis eclsiàstics fou ordenat prevere el 02.06.1928. Féu títol de Patrimoni dia 20.04.1927. Començà a exercir el ministeri com Vicari suplent en la bariada de santa catalina. L’any 1930 fou nomenat Capellà del Monestir de les Religioses Saleses i de 1944 fins a la mort, Vicari de la parròquia de santa Creu. Morí el 10.12.1975 BOBM 1975 pàg. 329.