Bauzà i Català, Francesc
  Vilafranca, 14-01-1858
  Prev. 25-03-1882
  Def. 28-12-1934
  Dia 14.01.1879 havia fet títol de Patrimoni. Exercí el ministeri a Estellencs i en el Monestir de les Religioses Caputxines fins que per motius de salut passà a Vilafranca, d’on en fou vicari fins a la mort que li sobrevingué dia 28.12.1934