Ballester i Fiol, Joan
  Muro, 21-07-1922
  Prev. 10-06-1951
  Def. 05-04-1992
  Fou ordenat prevere el 10.06.1951 començant a exercir el ministeri en la parròquia de Moscari, fins que degut a malaltia, es retirà en sa vila nadiua l’any 1970 L’any 1990 Passà a les Germanetes dels Pobres on morí el 05.04.1992 BOBM 1992 pàgs. 217-218. BOBM 1948, 421; 1950, 529; 1951, 47; 1951, 361, 362.