Cabrinetti i Sande, Josep
  Palma, 22-02-1938
  Prev. 26-06-1964
  Def. 01-04-2008
  Ordenat prevere dia 26.06.1964 passant a Llucmajor com Vicari. L’any 1968 passa de Vicari de la parròquia de Sant Miquel (Palma). 1971 Rector de la parròquia ciutadana de l’Esperit Sant. 1982 Director de Ràdio Popular de menorca. 1991 retorna a Mallorca com Delegat Diocesà de Mitjans de Comunicació Social i Rector de la parròquia de Can Pastilla. L’any 2002 és l’Arxiprest de Palma IV. 2005 Rector de la parròquia de Sant Miquel i Arxiprest de l’Arxiprestat Palma 1. Membre del Col·legi de Consultors. Morí sobtadament dia 01.04.2008