Amorˇs i Terrassa, Antoni
  Capdepera, 12-11-1964
  Prev. 14-01-1996
  Def. ???
  Capdepera 12.11.1964, fou ordenat prevere el 14.01.1996 i comenšÓ a exercir el ministeri en la parr˛quia de Sant Josep Obrer. El 2002 exercia el ministeri a ArtÓ i Col˛nia de Sant Pere. Arxiprest de Llevant EstudiÓ Dret Can˛nic en la Universitat Cat˛lica de ValŔncia. Alterna els serveis pastorals amb el dĺEc˛nom DiocesÓ, fins que lĺany 2016 deixÓ lĺEconomia Diocesana.